Decanenkringen

Er zijn in Nederland 23 decanenkringen havo/vwo. In deze kringen ontmoeten havo/vwo-schooldecanen en in sommige gevallen ook aansluitingscoördinatoren uit het hoger onderwijs elkaar op regionaal niveau. De activiteiten van de kringen zijn zeer divers. Er zijn kringen die een gezamenlijke regionale voorlichtingsmanifestatie organiseren. Andere kringen werken aan innovatie op LOB-gebied of aan een regionale, inhoudelijke samenwerking tussen het voortgezet en het hoger onderwijs. Men organiseert ook wel gezamenlijke scholing voor de kringleden. In alle kringcontacten staat bovendien de uitwisseling van kennis, ervaring(en) en ideeën hoog op de agenda.

De decanenkringen zijn autonoom en maken organisatorisch geen deel uit van de VvSL. Het bestuur van de vereniging onderhoudt wel nauwe contacten met de 23 kringen. Zo organiseert en faciliteert de VvSL tweemaal per schooljaar een kringvoorzittersvergadering.

Kringen en contactpersonen

Via de onderstaande contactpersonen zijn de kringen te bereiken:

  kring  contactpersoon
  e-mail
  Friesland  Sjoerd Faber   vz  s.faber@vestdijk.nl
  Groningen

  Marion Bosma
  Marianne Visser

   vz

  m.t.bosma@o2g2.nl​
  m.e.visser@csg.nl

  Drenthe  Jan Driessen   vz  jan.driessen@stellingwerfcollege.nl
  Zwolle/IJsselstreek  Waltera Veltmaat   vz  w.veltmaat@isg-arcus.nl
  Twente/Oost-Gelderland  Brenda Haselbekke
   lid  b.haselbekke@canisius.nl​
  Arnhem e.o.

  Jan Hoekzema 

  Sandra Goulmy

   vz 

  sec

  j.hoekzema@arentheemcollege.nl

  s.goulmy@hetstedelijkzutphen.nl

  Nijmegen

  Sandra Gubbels
  Elsje Buddendijk

   vz
  pen

  kringnijmegen@gmail.com​

  Flevoland  Jantina Bremer   vz  jm.bremer@windesheim.nl​
  Kop van Noord-Holland   Frederike Albrecht   vz  alb@regiuscollege.nl
  Kennemerland  Rik Marinus   vz  r.marinus@kajmunk.nl
  Amsterdam  Richard Iedema   vz  riedema@calandlyceum.nl​
  Eemland/Amersfoort  Wim Kraaikamp   vz  w.kraaikamp@griftland.nl
  Het Gooi

  Henk Sondern
  Jaap Haasnoot

   vz
  sec

  h.sondern@vituscollege.nl
  j.haasnoot@erfgooierscollege.nl

  Utrecht  Ruud de Ligt   vz  r-deligt@gregorius.nl​
  Gouda  Liesbeth Dirks   vz  dir@schoonhovenscollege.nl​
  Den Haag  Corinne Mostert   vz  bestuurhks@gmail.com
  Rotterdam/Drechtsteden  Marleen van Kranen   vz  m.h.van.kranen@calvijn.nl
  Zeeland  Luc Pont   vz  l.pont@nehalennia.nl​
  West-Brabant

  Hanneke Visser
  José Verschuren

   vz
  sec

  hvisser@dongemondcollege.nl​
  j.verschuren@frenckencollege.nl

  Den Bosch/Tilburg  Eric van den Bogaart   vz  e.vandenbogaart@hethooghuis.nl
  Eindhoven e.o.

  Claudia van de Kamp
  Tommy van Loosdregt

   vz
   vz

  kam@fritsphilips.eu​
  lot@fritsphilips.eu​

  Venlo  Herman Franssen   vz  hfranssen@ogvo.nl
  Midden- en Zuid-Limburg  Jack Heuts   vz  jheuts@ursula.nl