Decanenkringen

Er zijn in Nederland 23 decanenkringen havo/vwo. In deze kringen ontmoeten havo/vwo-schooldecanen en in sommige gevallen ook aansluitingscoördinatoren uit het hoger onderwijs elkaar op regionaal niveau. De activiteiten van de kringen zijn zeer divers. Er zijn kringen die een gezamenlijke regionale voorlichtingsmanifestatie organiseren. Andere kringen werken aan innovatie op LOB-gebied of aan een regionale, inhoudelijke samenwerking tussen het voortgezet en het hoger onderwijs. Men organiseert ook wel gezamenlijke scholing voor de kringleden. In alle kringcontacten staat bovendien de uitwisseling van kennis, ervaring(en) en ideeën hoog op de agenda.

De decanenkringen zijn autonoom en maken organisatorisch geen deel uit van de VvSL. Het bestuur van de vereniging onderhoudt wel nauwe contacten met de 23 kringen. Zo organiseert en faciliteert de VvSL tweemaal per schooljaar een kringvoorzittersvergadering.

Kringen en contactpersonen

Via de onderstaande contactpersonen zijn de kringen te bereiken:

  kring
  contactpersoon

  e-mail
  Friesland
  Sjoerd Faber
   vz  s.faber@vestdijk.nl
  Groningen

  Marion Bosma
  Marianne Visser

   vz

  m.t.bosma@o2g2.nl​
  m.e.visser@csg.nl

  Drenthe
  Jan Driessen
   vz  jan.driessen@stellingwerfcollege.nl
  Zwolle/IJsselstreek
  Waltera Veltmaat
   vz  w.veltmaat@isg-arcus.nl
  Twente/Oost-Gelderland
  Brenda Haselbekke
   lid  b.haselbekke@canisius.nl​
  Arnhem e.o.
  Sandra Goulmy
  sec  s.goulmy@hetstedelijkzutphen.nl
  Nijmegen

  Sandra Gubbels
  Elsje Buddendijk

   vz
  pen

  kringnijmegen@gmail.com​

  Flevoland
  Jantina Bremer
   vz  jm.bremer@windesheim.nl​
  Kop van Noord-Holland 
  Frederike Albrecht
   vz  alb@regiuscollege.nl
  Kennemerland
  Rik Marinus
   vz  r.marinus@kajmunk.nl
  Amsterdam
  Richard Iedema
   vz  riedema@calandlyceum.nl​
  Eemland/Amersfoort
  Wim Kraaikamp
   vz  w.kraaikamp@griftland.nl
  Het Gooi

  Henk Sondern
  Jaap Haasnoot

   vz
  sec

  h.sondern@vituscollege.nl
  j.haasnoot@erfgooierscollege.nl

  Utrecht
  Ruud de Ligt
   vz  r-deligt@gregorius.nl​
  Gouda
  Liesbeth Dirks
   vz  dir@schoonhovenscollege.nl​
  Den Haag
  Corinne Mostert
   vz  bestuurhks@gmail.com
  Rotterdam/Drechtsteden
  Marleen van Kranen
   vz  m.h.van.kranen@calvijn.nl
  Zeeland
  Luc Pont
   vz  l.pont@nehalennia.nl​
  West-Brabant

  Hanneke Visser
  José Verschuren

   vz
  sec

  hvisser@dongemondcollege.nl​
  j.verschuren@frenckencollege.nl

  Den Bosch/Tilburg
  Eric van den Bogaart
   vz  e.vandenbogaart@hethooghuis.nl
  Eindhoven e.o.

  Claudia van de Kamp
  Tommy van Loosdregt

   vz
   vz

  kam@fritsphilips.eu​
  lot@fritsphilips.eu​

  Venlo
  Herman Franssen
   vz  hfranssen@ogvo.nl
  Midden- en Zuid-Limburg
  Jack Heuts
   vz  jheuts@ursula.nl