Decanenkringen

Er zijn in Nederland 22 decanenkringen havo/vwo. In deze kringen ontmoeten havo/vwo-schooldecanen en in sommige gevallen ook aansluitingscoördinatoren uit het hoger onderwijs elkaar op regionaal niveau. De activiteiten van de kringen zijn zeer divers. Er zijn kringen die een gezamenlijke regionale voorlichtingsmanifestatie organiseren. Andere kringen werken aan innovatie op LOB-gebied of aan een regionale, inhoudelijke samenwerking tussen het voortgezet en het hoger onderwijs. Men organiseert ook wel gezamenlijke scholing voor de kringleden. In alle kringcontacten staat bovendien de uitwisseling van kennis, ervaring(en) en ideeën hoog op de agenda.

De decanenkringen zijn autonoom en maken organisatorisch geen deel uit van de VvSL. Het bestuur van de vereniging onderhoudt wel nauwe contacten met de 22 kringen. Zo organiseert en faciliteert de VvSL tweemaal per schooljaar een kringvoorzittersvergadering.

Kringen en contactpersonen

Via de onderstaande contactpersonen zijn de kringen te bereiken:

kringcontact
e-mail
FrieslandSjoerd Fabervzs.faber@vestdijk.nl
Groningen

Marion Bosma
Marianne Visser

vz

m.t.bosma@o2g2.nl​
vim@csg.nl

DrentheGrieta de Vries-Lukkienvzg.devries@wolfsbos.nl
Zwolle/IJsselstreekLiesbeth Hooijmeijervzl.c.hooijmeijer@greijdanus.nl
Twente/Oost-GelderlandMargo Lamarsvzm.lamars@hetassink.nl​
Arnhem e.o.Janny van Meenensecj.vanmeenen@liemerscollege.nl
Nijmegen

Fieke Kerkhof
Justine Vos

sec
sec

f.kerkhof@paxchristicollege.nl
j.vos@maaswaalcollege.nl

Kop van Noord-Holland Frederike Albrechtvzalb@regiuscollege.nl
KennemerlandRik Marinusvzr.marinus@kajmunk.nl
AmsterdamMachiel Vegtingvzm.vegting@hyperionlyceum.vova.nl
Eemland/AmersfoortWim Kraaikampvzw.kraaikamp@griftland.nl
Het Gooi

Henk Sondern
Jaap Haasnoot

vz
sec

h.sondern@vituscollege.nl
j.haasnoot@erfgooierscollege.nl

UtrechtKassandra van Houdtlidk.van.houdt@broklede.nl​
GoudaHannah de Witvzwit@schoonhovenscollege.nl
Den HaagCorinne Mostertvzbestuurhks@gmail.com
Rotterdam/DrechtstedenMarleen van Kranenvzm.h.van.kranen@calvijn.nl
ZeelandLeen van Zwedenvzzwe@calvijncollege.nl​
West-Brabant

Hanneke Visser
José Verschuren

vz
sec

hvisser@dongemondcollege.nl​
j.verschuren@frenckencollege.nl

Den Bosch/TilburgEric van den Bogaartvze.vandenbogaart@hethooghuis.nl
Eindhoven e.o.

Claudia van de Kamp
Tommy van Loosdregt

vz
vz

kam@fritsphilips.eu​
lot@fritsphilips.eu​

VenloHerman Franssenvzhfranssen@ogvo.nl
Midden- en Zuid-LimburgJack Heutsvzjheuts@ursula.nl